3D TLAČ

tlaciaren3D TLAČ

Ponúkame 3d tlač Vašich modelov, ktoré tlačíme na vysoko kvalitnej tlačiarni Zortrax M200. Jediné, čo musíte spraviť, je poslať nám Váš model vo formáte stl., .obj. alebo .dxf na info@servisdronov.sk alebo v správe na náš facebook . Ďalej vybrať si farbu,materiál a my ho Vám následne pošleme poštou, alebo si ho vyzdvihnete osobne!

PARAMETRE TLAČE

  • Rozsah plochy tlače                                              200 x 200 x 185 mm
  • Tlačové materiály                                                   Z-Filaments®
  • Veľkosť najmenšieho tlačového bodu               400+ µm
  • Rozlíšenie v osi X,Y                                                1,5 µm
  • Minimálny krok v osi Z                                          1,25 µm
  • Podporované formáty                                            .stl, .obj, .dxf

Materialy

Z-ABS

Z-ABS je náš najefektívnejší a komplexný materiál. Je ideálny pre diely, ktoré vyžadujú testovanie, funkčné prototypy a koncepčné modely.Z-ABS je k dispozícii v širokej škále farieb. Z-ABS spolu so softwarovými možnosťami Z-Suite prináša vynikajúcu estetiku a dobré mechanické vlastnosti.

Z-ULTRAT

Z-ULTRAT je materiál s vysokým stupňom tvrdosti, s nízkou elasticitou a nízkou úrovňou deformácie. Vynikajúci pre tlač architektonických modelov, úžitkových modelov a prevádzkových dielov. Dokonale napodobňuje vlastnosti materiálov použitých pri sériovej výrobe.

Z-HIPS

Z-HIPS® je termoplastický polymér. Jeho vysoká odolnosť proti nárazu umožňuje použitie prototypov krytu pre rôzne typy zariadení, počnúc od telesa spotrebnej elektroniky až po kryty pre priemyselné stroje, kde nie je nutná odolnosť voči UV žiareniu. Z-HIPS má veľmi dobré vlastnosti s dodatočným spracovaním, ako je napríklad – lepenie, maľovanie, brúsenie, pieskovanie.

AKO POSTUPOVAŤ

Ako vytlačiť model

  1. Svoj model musíte uložiť vo formáte .stl alebo .obj. Vačšina softvérov na modelovanie export do týchto formátov umožňuje bez problémov.( AutoCad, 3ds Max, Blender, Rhinoceros, Revit..) Keď používate Sketchup, musíte si stiahnuť rozšírenie cez Extension Warehouse.
  2. Dôležité je aj skontrolovať, či je model správne namodelovaný. Vynikajúci program slúžiaci na kontrolu modelov je softvér Netfabb, ktorý si môžete bezplatne stiahnuť. Keď máte v modeli chybu, v ľavom dolnom rohu sa Vám objaví červený trojuholník. Chybu veľmi jednoducho odstránite kliknutím na červené tlačítko + a následne na tlačítko Automatic repair a Apply repair. Program Vám chyby odstráni a už Vám neostáva nič iné ako opravený model uložiť cez Part → Export part →as STL.

Keď máte akýkoľvek problém s exportom alebo úpravou modelu, samozrejme Vám pomôžeme, preto neváhajte kontaktovať info@servisdronov.sk.

  1. Model nám pošlete na info@servisdronov.sk spolu s vybraným materiálom a farbou, my Vám ho vytlačíme a do niekoľkých dní ho môžete mať doma!

 

 Cena tlače

Cena tlače závisí od zvoleného materiálu a jeho množstve, od času potrebného na tlač, veľkosti a zložitosti modelu a dodatočných úprav dodaných dát.
Orientačná cena sa pohybuje od 0,50 €/cm3.
Pre viac informácií o cenách nás neváhajte kontaktovať na info@servisdronov.sk.

Doba dodania

Doba dodania závisí od veľkosti a náročnosti modelov. Pri štandartných modeloch to je cca 2-4 dni. Presný termín dodania aj s cenou Vám pošleme e-mailom.

Platba a doručenie

Platbu môžete uskutočniť prevodom alebo vkladom na účet
Banka: Tatra banka, a.s.
SWIFT: TATRSKBX IBAN: SK7311000000002941006016
Číslo účtu: 2941006016
Kód banky: 1100
Doručenie:

Dobierka Slovenskou poštou

 Pri akýchkoľvek otázkach nás neváhajte kontaktovať na info@servisdronov.sk alebo na facebooku.